KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848092
nr 1284 8092
Gösta Berg
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -85. Olja på duk, 55x46 cm
Gösta Berg, svensk konstnär och formgivare född 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:41:09
27/10 20:07:12